Informace

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM

Stejně jako v minulých letech mohla naše odbočka fungovat hlavně díky finanční a materiální pomoci sponzorů.

Naším hlavním sponzorem je  Magistrát města Kladna.  Z dotace z Fondu Primátora byly v  roce 2022 hrazeny permanentky , do Městského divadla Kladno , poukázky na pedikúru a na maserské služby.  Z dotace od Komise pro sociální záležitosti a zdraví jsme hradili náklady na provoz kanceláře naší odbočky.

Dalším důležitým sponzorem je MONETA Money Bank, která nám již po několik let podílí na financování  autobusové dopravy na rekondiční pobyt. Díky této dotaci jsme mohli mít smluvní autobus, který nám zajistil bezpečnou dopravu pro naše klienty po celý pobyt. Letos se rekondiční pobyt uskutečnil v Klatovech v hotelu Centrál. 

Mezi další sponzory, kteří nás pravidelně podporují věcným dary,  patří prodejna potravin Tomáš Aulický a Zelenina H + H. Dary jsou využívány na sportovní akce jako zvuková střelba nebo Mikulášská nadílka. 

Všem našim sponzorům mnohokrát děkujeme za jejich podporu i v této nelehké době, kdy jsou firmy zatíženy rostoucími náklady. Přejeme všem našim sponzorům a jejich rodinám v roce 2023 pevné zdraví a mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *