Časopis Informátor 1/2018

 

INFORMÁTOR

Č. 1 / 2018
Oblastní odbočky SONS Kladno

 

Časopis vychází pro vnitřní potřebu členů Oblastní odbočky SONS Kladno a jejích příznivců.

Je neprodejný.

 

Kontakty:

SONS Kladno

Hřebečská 2678, 272 01 Kladno

 

Pracovníci:

Kuncová Hana

Tel.:         312 684 134    

Email:     kladno-odbocka@sons.cz

 

Macounová Ivana

Tel.:         733 268 111

Email:     kladno-odbocka@sons.cz

  

Úřední hodiny:

Pondělí:    9:00 – 16:00

Čtvrtek:     9:00 – 16:00

Po předchozí domluvě lze i jindy!

 

Rada oblastní odbočky SONS:

Burda Miloš, Kuncová Hana, Macounová Ivana, Hanusová Hana, Bláha Petr.

 

Rada je tu pro Vás, nebojte se nás kontaktovat se svými připomínkami a nápady ohledně dění v SONSu, uvítáme Vaši aktivitu a Váš zájem.

 

Předseda:                      Burda Miloš

Místopředsedkyně:       Kuncová Hana

Hospodářka:                  Macounová Ivana

 

 

 
 

AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍCE

 

 Zde najdete přehled plánovaných akcí. Naše odbočka pro své klienty pořádá většinou dvě akce do měsíce.

 

 
 

Viděno rukama

 

  28. února, čtvrtek, od 15:00 – na sekretariátu, Viděno rukama. Již podruhé si budeme prohlížet hmatové obrázky, tentokrát se bude jednat o památky Unesco v České republice.

 

 
 

Beseda s editorkou

 

 8. března, čtvrtek, od 15:00 – na sekretariátu Beseda s editorkou Českého rozhlasu Lídou Vondrákovou. Besedy jsou u nás velmi oblíbené. Tentokrát se dozvíme něco o náplni práce editora v rozhlasové stanici Region.

 

 
 

Zvuková střelba

 

 24. března, sobota, od 14:00 – na sekretariátu zvuková střelba -jarní turnaj. Pojďte změřit své síly ve střelbě s puškou nebo pistolí na naší pravidelné sportovní akci!

   

Velikonoce s besedou

 

29. března, čtvrtek, od 14:00 na sekretariátu Velikonoční posezení. Tentokrát naše tradiční posezení před velikonocemi zpestříme besedou, přijde nás navštívit ředitel Sládečkova muzea v Kladně pan doktor Zdeněk Kuchyňka.

 

 
 

Oblastní shromáždění

 

 3. dubna, úterý – Oblastní shromáždění v Hotelu Kladno od 16:00. Hned po velikonočních svátcích se sejdeme na tradičním Oblastním shromáždění. Naše pozvání přijal primátor města Kladna Mgr. Milan Volf.

 

 PŘIPRAVUJEME:

 

 
 

Muzeum trabantů

 

 14. dubna sobota Exkurze do Muzea trabantů v Praze. Připravujeme pro vás na duben zajímavou exkurzi, přizpůsobenou zrakově postiženým. Podrobnosti se dozvíte na dubnovém oblastním shromáždění.

 

 
 

Jarní pobyt

 

 4. až   6. května – třídenní výlet do Liberce. Zveme Vás na třídenní pobyt v hotelu U jezírka v Liberci, s polopenzí Na víkend se vydáme již v pátek ráno. V plánu máme tyto výlety: muzeum v Turnově, Dlaskův statek, ZOO, botanická zahrada, Ještěd. Podrobnosti se dozvíte na dubnovém Oblastním shromáždění.

 

 
 

Rekondiční pobyt

 

 21. – 28. července – rekondiční pobyt. Připravujeme pro Vás rekondiční pobyt, v pořadí již dvanáctý. Tentokrát se vrátíme do hotelu Renospond v Proseči u Skutče ve Východních Čechách. Konaly se zde naše pobyty v letech 2010 a 2011. I tentokrát připravujeme zajímavou a bohatou náplň programu: odborný program, workshopy, soutěže a samozřejmě výlety. Hlásit se můžete u vedoucí pobytu Ivany Macounové. Přednost mají členové odbočky SONS Kladno a jejich průvodci.

 

 

Zpracovala: Hospodářka Ivana Macounová

Komentáře jsou vypnuty.